Senioři soutěžili již podruhé 

Odpoledne plné zábavy proběhlo v Domově pro seniory Milevsko. V loňském roce jsme v domově pro seniory úspěšně zahájili tradici sportovních her. Tak i tento rok připravili zaměstnanci pro seniory odpoledne plné soutěží, zábavy, jehož vyvrcholením byly domácí vafle se šlehačkou od našich kuchařek Dany a Hany. Senioři soutěžili v 6 disciplínách. Házeli míčem na cíl, kroužky na klaunovskou čepici, vyzkoušeli si kroket, kuželky, petangue a české šipky. Svým nadšením nám všem dokázali, že sportovat lze v každém věku. Mezi soutěžícími byli klienti domova a obyvatelé DPS.

 

Na soutěžící ještě před startem čekalo milé překvapení v podobě sportovních čepic od sponzorů z Milevska. Trošku jsme se obávali proměnlivého počasí, které nám slibovala předpověď počasí. Nakonec nám déšť připravené sportovní disciplíny nenarušil. Sešli jsme se před vchodem, každý nadšený sportovec obdržel kšiltovku a klíčenku s kartičkou a vyrazil na závodiště podél zahrady domova. Závěrečné šipky zavedli sportovce do provoněné jídelny, kde již na ně čekala sladká odměna, s vychlazenou limonádou nebo kávou na posilněnou. Všichni jsme strávili odpoledne venku, zasmáli jsme se, popovídali si, prostě jsme spolu strávili krásné odpoledne. Na závěr jsme vyhlásili vítěze, kteří vedle diplomu a čokoládové medaile od našich sponzorů obdrželi i malý dárek.

Děkuje všem sponzorům, bez nichž by pořádání akce nebylo zpříjemněné dárkem pro každého zúčastněného. Ještě jednou velké poděkování patří místním firmám ZVVZ Group, Lebeda Tools s.r.o., Boma Milevsko s.r.o., Stevebniny PRO-DOMA Milevsko, XKV s.r.o. – obchodní dům XKV.

068[1].JPG043.JPG069.JPG062.JPG060.JPG058.JPG066.JPG064.JPG048.JPG072.JPG055.JPG044.JPG